Havaalanında Uyumak seyahatseverlerin muhakkak başına gelmiştir. Havaalanında sabahlamanın ne kadar keyifsiz birşey olduğunu sanırım anlatmaya gerek yok. Eğer daha önce bu tecrübeyi yaşamadıysanız pek tavsiye edebileceğim birşey değil.

Bu durumun küresel bir sıkıtı olduğunu farkeden Donna Mcsherry bir site hazırlayarak size dünya üzerinde geceyi geçirmek için en iyi havaalanlarını sıralamış. Hatta sıralamakla da kalmayarak üstüne pek çok havaalanı, gar ve otogar hakkında ipuçlarını bizlere yansıtıyor. İnteraktif şekilde işleyen bu sistem sizden gelecek önerilere de açık.

Şahsım adına sizlere bunlar için örnek vermek isterim. Ben her zaman seyahat edeceğim vakitten, 1 veya 2 saat evvelinde bulunuyorum. Sonuç itibariyle hiç beklemediniz mi diye soracak olursanız, çok bekledim. 🙂 EE o zaman ne diye örnek veriyorsun arkadaş bak işine de diyebilirsin.

Olsun bilgi, bilgidir. Akıl, akıldan üstündür. Ben yaşadım, bari sen yaşama kardeşim. Bunun için zaman öldürüyoruz. Tamamen senin konforunu düşünüyoruz, bir küfür yemediğimiz kaldı arkadaş. Şaka maka bir yana, zamanında gittiğiniz yerlerde böyle sorunlar ile karşı karşıya kalmanız pek mümkün olmuyor.

Çok kafa bulandırdın be adam der gibisin. Tamam senin o güzel kafanı fazla bulandırmadan, konuyu kısaca özetleyelim ve yazımızı bitirelim. Uyuyakalma arkadaş, yoksa güzelim dünya üzerinde göreceğin güzelliklerden mahrum kalırsın.

Peki sizler bu durumda neler yapardınız? Havaalanında Uyumak ile ilgili fikirlerinizi bizimle paylaşmak ister misiniz?

Bu makalemiz gibi daha birçok gezi ve tatil fikiri Gezintide 1 Adam kanalını da ziyaret edebilir ve ilginizi çekiyorsa Gaziantep’te Ne Yenir? isimli yazımızı da okumanızı tavsiye ediyoruz.