Gezintide ekibi olarak gidip gördüğümüz, kültürel dokusuna şahitlik ettiğimiz yerleri tanıttığımız bloğumuza hoş geldiniz! Sitemizde hem ülkemizin, hem de dünyanın dört bir yanında gezilecek yerleri; bu yerlerin en belirgin özelliklerini, insanlığa sunduğu mirası en samimi haliyle ziyaretçilerimize sunuyoruz. Sitemizde Türkiye’nin 7 bölgesinde, dünyanın 7 kıtasında yüzlerce şehre ait tanıtımlar, gezi turları, seyahat ipuçları ve yol hikayelerine şahitlik edeceksiniz.

Neden Gezintide?

Seyahat tutkunu bir ekiple çıktığımız bu yolda gezdiğimiz ve gördüğümüz yerler hakkında yazılar kaleme almaya karar verdik. Enteresan olayları fotoğraflamak, hiking yürüyüşlerine katılmak, köpek balıkları ile bir arada yüzmek, gezi/seyahat ile ilgili belgeselleri takip etmek hepimizin ortak noktasıydı. Bunların yanı sıra blogumuz için içerik üreten arkadaşlarımız arasında sörf, şnorkel, dalış, kayak gibi sporlara ilgi duyanlar da var. Neredeyse tüm gezegeni görmüş insanların bir araya geldiği bu ekiple birlikte deneyimlerimizi aktarabileceğimiz bir yayın ortaya çıkarmak istedik ve gezintide.com’u kurduk.

Hali hazırda sitemizde 42 kategoride 98 adet yayınlanmış içerik bulunuyor. Okurlarımız şu ana kadar bu içeriklere 78 yorumla katkıda bulundu. Gelecekteki amacımız Türkiye’nin en büyük gezi platformları arasına girerek gezi deneyimlerimizi daha fazla insana aktarmaktır. Aynı zamanda daha fazla gezginin sitemizde içerik üretmesi için de özel çabamız var. Siz de gezi ve seyahate ilgi duyuyor, dünyanın farklı yerlerini keşfetmeyi seviyorsanız bloğumuzu takip etmeye devam edin. Herhangi bir yer hakkında bilgi edinmek için içeriklerimize göz atabilir, yorum alanından o yer hakkındaki sorularınızı sorabilir, sitemizle ilgili görüş ve düşünceleriniz için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Künye

Site adresi https://gezintide.com/
Unvan Gezintide – Gezi Blogu
Yazışma adresi Beylikdüzü, İstanbul
Hukuki sorumlu Ahmet Bayram
Proje sorumlusu Can Güldür
SEO / Geliştirme Can Güldür
Yazılım WordPress